| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Color | Clear |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| 자료 | PVA |
|---|---|
| 두께 | 20microns |
| 폭 | 18-25mm |
| 길이 | 1000-1500M |
| 응용 프로그램 | 농업 |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| 자료 | PVA |
|---|---|
| 두께 | 20microns |
| 폭 | 18-25mm |
| 길이 | 1000-1500M |
| 응용 프로그램 | 농업 |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| 두께 | 25μm-50μm |
|---|---|
| 소재 | 폴리비닐 알코올 |
| 온도 저항성 | 170℃~180℃ |
| 수 용해도 | ≤10min |
| 색상 | 약간 노란색 |
| 두께 | 25-45미크론 |
|---|---|
| 패키지 | 통, 팔레트 |
| 너비 | 1000-2000mm |
| 길이 | 500-1500m/롤 |
| 소재 | PVOH (폴리비닐 알코올) |